Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Mapa strony

Jesteśmy software housem, który łączy cele biznesowe, potrzeby użytkowników oraz technologię. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania usprawniające biznes.
Zjedź niżej
SiteMap background - Pixlab.pl
Know-how
Tworzenie serwisów internetowych Urzędy i instytucje Czym jest hosting i jakie są jego rodzaje - podstawa Twojej strony internetowej Co to ERP i dlaczego potrzebujesz go w swoim biznesie? Czy warto korzystać z marketplace? Wady i zalety Czy warto zakładać własny e-commerce? Wady i zalety Marketplace czy własny ecommerce - co wybrać na początek? User Experience (UX) co to jest? Dlaczego wrażenia użytkowników są ważne? Co to jest serwer? Do czego służą serwery internetowe? Ile kosztuje stworzenie aplikacji mobilnej? Cena aplikacji mobilnej Zarabianie na aplikacjach mobilnych - jak zarabiać na aplikacjach? Outsourcing Informatyczny - jak zacząć? Technologie Aplikacji Webowych - jak wybrać odpowiednią do stworzenia swojej aplikacji? Refaktoryzacja kodu - Co to jest? Co warto wiedzieć na ten temat? Co to jest atak DDoS i jak chronić przed nim firmę? Wymagania niefunkcjonalne aplikacji internetowej - Czym są? Kudos - Co to jest i za co przyznawać Kudosy w IT? Proof of Concept - Co to jest i na czym polega POC? Kickoff meeting - Jak przeprowadzić spotkanie startowe projektu? Metodologia Agile - Co to jest i na czym polega taka metoda zarządzania? Jak założyć własny sklep internetowy? Tworzenie własnego sklepu online krok po kroku Aplikacja PWA (Progressive Web Application) - Co to jest? Na jakiej zasadzie działa? Błąd 500 - wewnętrzny błąd serwera, co to jest i jak go naprawić? JavaScript - Co to jest, do czego służy? I ile można na tym zarobić? Flutter od Google - Co to jest i dlaczego warto z niego korzystać? MVP - Minimum Viable Product - Co to znaczy? Najlepsze metody zarządzania projektami informatycznymi IT Podstawowe narzędzia analityczne przydatne na Twojej stronie internetowej Jak założyć bloga? - Najlepszy sposób w 2023 roku

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.