Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Integracja z Baselinker

Produkt jest skierowany do ludzi, którzy potrzebują rozpocząć sprzedaż za pomocą Baselinker na wielu platformach marketplace lub zintegrować z Baselinker swoje systemy zarządzania produktami. Będzie on idealny dla firm, których chęć ekspansji nie ogranicza się jedynie do Allegro, ale patrzą szeroko na cały rynek marketplace. Rekomendujemy skorzystanie z rozmowy z naszym konsultantem, podczas której wspólnie ustalony zostanie niezbędny zakres integracji z Baselinker.
Zjedź niżej
Integracja z Baselinker - Pixlab.pl
Integracja z Baselinker - Pixlab.pl

Czy integracja z Baselinker to dla Ciebie dobry wybór?

 • Ten typ sprzedaży internetowej jest dla ludzi, którzy wierzą, że poprzez platformy marketplace mogą zwielokrotnić wartość dotychczasowej sprzedaży oraz zwiększyć rozpoznawalność i docieralność marki do nowych klientów.
 • Skupiamy się na ludziach, którzy wiedzą że utworzenie integracji z Baselinker to fundament sprzedaży na wielu portalach e-commerce, że po tym kroku muszą nastąpić kolejne działania związane z promocją ofert oraz z utrzymaniem wysokiego standardu obsługi wymagających klientów.
 • Obiecuję że to co przygotujemy, pozwoli Ci zrzucić na barki systemu wszelkie aktualizacje związane z procesem wystawienia oferty, aktualizacją stanów, cen, opisów oraz zamówieniami.
Czy sklep internetowy lub platforma e-commerce to dla Ciebie dobry wybór? - Pixlab.pl
Co otrzymujesz w standardzie? - Pixlab.pl

Co otrzymujesz w standardzie?

 • Instalacja panelu CMS

  Pierwszy etap to budowa panelu administracyjnego CMS umożliwiającego zarządzanie produktami, zdjęciami, zamówieniami. Każdą platformę e-commerce przygotowujemy tak, aby zarządzanie nią mogło się odbywać bez zaawansowanej wiedzy technicznej.
 • Integracja z Baselinker

  Kolejnym punktem na drodze do automatyzacji jest połączenie się z Baselinkerem za pomocą Twoich indywidualnych danych dostępowych oraz zasilenie aplikacji danymi z panelu CMS. Jeżeli ten proces przebiega poprawnie, uruchamiane są mechanizmy aktualizacyjne - których zadaniem jest dbanie o maksymalnie szybkie odwzorowanie Twojej oferty w systemach Baselinkera.
 • Uruchomienie wersji produkcyjnej

  Dotychczasowe prace prowadzone były w tak zwanej piaskownicy udostępnionej przez deweloperów Baselinkera. Jeżeli wszystkie punkty z naszej checklisty przeszły przez testy poprawnie, pozostaje tylko rozpocząć sprzedaż.

Jakie masz dodatkowe możliwości?

 • Podstawowa (produkty, stany, ceny)

  Jeżeli prowadzisz sprzedaż niepowtarzalnych produktów, do który opis musisz dostosować ręcznie, proponujemy aby system pilnował stanów i cen - tak abyś bezpośrednio w panelu Baselinker mógł tworzyć i modyfikować opis oferty dla swoich klientów, a następnie nie musiał się martwić o aktualizacje stanów, cen oraz dostępności.
 • Rozszerzona (opisy, specyfikacje, kategorie)

  Jeżeli sprzedawane przez Ciebie produkty są już skategoryzowane oraz posiadają specyfikacje, możemy przygotować moduł ujednolicenia wartości ze specyfikacji pod wartościami parametrów jakie maja być grupowane w Baselinker. W ten sposób przy połączeniu cechy w pierwszym produkcie, nastąpi ona połączona we wszystkich pozostałych. Wielokrotnie przyspieszy to etap wystawiania setek tysięcy ofert.
 • Integracja z systemem ERP (magazynowo - księgowym)

  Jeżeli dysponujesz już systemem magazynowo księgowym, rekomendujemy integrację która połączy procesy sprzedaży przez Baselinker z pozostałymi obszarami sprzedażowymi w firmie. Możemy wysyłać zamówienia z Baselinker do ERPa, a następnie pobierać informacje o listach przewozowych i fakturach, przekazując je zwrotnie kupującemu.


Jakie masz dodatkowe możliwości? - Pixlab.pl
Jak wygląda checklista uruchomienia projektu? - Pixlab.pl

Jak wygląda checklista uruchomienia projektu?

 • Sprawdzamy mechanikę tworzenia produktów w Baselinker, abyś miał pewność że oferowany poprzez Baselinker może być cały przeznaczony na ten kanał asortyment.
 • Weryfikujemy poprawność przypisania kategorii, parametrów, opisów, zdjęć. Daje to pewność łatwej segmentacji produktów w samym systemie Baselinkera.
 • Sprawdzamy zgodność stanów i cen, tak aby zabezpieczyć Cię przed pomyłkami w tym najbardziej newralgicznym elemencie.
 • Sprawdzamy szybkość aktualizacji oferty w podziale na stan i cenę oraz elementy opisowe, aby ograniczyć przypadki kiedy następuje sprzedaż ostatniej sztuki w kliku kanałach.
 • Sprawdzamy poprawność otrzymywanych zamówień, abyś mógł na czas obsługiwać swoich klientów.
 • Testujemy komunikację z Baselinkerem, w obszarze przekazywania informacji o listach przewozowych oraz fakturach, tak abyś w sposób zautomatyzowany utrzymywał najwyższy standard obsługi.

Jaki jest czas oraz koszt realizacji?

Średni czas integracji wynosi około 5 miesięcy.
Najkrótszy czas realizacji wyniósł 2 miesiące.

Średni koszt utworzenia integracji wynosi około 35 000 zł netto.
Najniższy koszt realizacji wyniósł 15 000 zł netto.

Pamiętaj, że powyższe wartości są przykładowe i w Twoim projekcie mogą się różnić. Zawsze możesz samodzielnie oszacować koszt realizacji projektu (z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i funkcjonalności) poprzez konfigurator lub umówić się na 15 minutową rozmowę z naszym konsultantem, który przygotuje precyzyjną ofertę.

Jaki jest czas oraz koszt realizacji? - Pixlab.pl

Najnowsze realizacje

Oprogramowanie tworzone na zamówienie pozwala na optymalizację procesów wewnątrzfirmowych jak i pomiędzy kontrahentami. Tworząc system dedykowany od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy.

Zobacz wszystkie realizacje Zobacz wszystkie realizacje

Firmy, które korzystają z naszych rozwiązań

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia