Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Od Excela do dedykowanego systemu

Nasze usługi Wróć do Know-How

Excel i systemy CRM (z ang. Customer Relationship Management) to dwa różne narzędzia, które mogą być używane w różnych celach. Excel to arkusz kalkulacyjny, który może być używany do tworzenia tabel, wykresów i innych narzędzi do analizy danych. Jest to szczególnie przydatne, jeśli masz dużo danych, które chcesz przetworzyć i przeanalizować.

Systemy CRM są natomiast narzędziami, które pomagają firmom zarządzać relacjami z klientami. Umożliwiają zbieranie, przechowywanie i analizowanie informacji o klientach oraz ich historii zakupów, aby lepiej dostosować ofertę i ulepszyć obsługę. Systemy CRM są szczególnie przydatne dla firm, które chcą lepiej zrozumieć potrzeby i preferencje swoich klientów oraz zapewnić im lepsze doświadczenie.

Jeśli więc potrzebujesz narzędzia do analizy danych lub tworzenia raportów, Excel może być dobrym wyborem. Jeśli natomiast chcesz lepiej zarządzać relacjami z klientami i zbierać informacje o nich, system CRM będzie lepszym rozwiązaniem. Ostateczny wybór zależy od Twoich potrzeb i celów biznesowych.

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.