Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Najbardziej niedoceniany etap tworzenia strony internetowej

Nasze usługi Wróć do Know-How

Jednym z często niedocenianych etapów tworzenia strony internetowej jest etap testowania i optymalizacji. Klienci często skupiają się na wyglądzie strony i funkcjonalnościach, ale testowanie i optymalizacja strony jest równie ważna, ponieważ ma wpływ na jej szybkość, użyteczność i dostępność. Bez tych etapów, strona może mieć problemy z wczytywaniem się, trudności z nawigacją lub nie być dostępna dla wszystkich użytkowników. Optymalizacja SEO, to kolejny często pomijany etap, który ma kluczowe znaczenie dla pozycji strony w wynikach wyszukiwania.

Prototypowanie jest ważnym etapem tworzenia strony internetowej, ponieważ pozwala na przedstawienie klientowi wizualizacji strony oraz testowanie różnych rozwiązań przed rozpoczęciem prac nad ostateczną wersją. Wiele klientów może niedoceniać tego etapu, ponieważ nie zawsze zdają sobie sprawę z jego znaczenia dla ostatecznego rezultatu. Jednak prototypowanie pozwala na uniknięcie błędów i nieporozumień w trakcie procesu tworzenia strony, co jest korzystne zarówno dla klienta, jak i dla twórców strony.

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.