Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Cechy jakie musi mieć Project manager lub Product owner

Nasze usługi Wróć do Know-How

Projekt Manager powinien posiadać następujące kompetencje:

  1. Umiejętność planowania: Projekt Manager powinien być w stanie zaplanować i zorganizować projekt od początku do końca, określając cele, budżet, zasoby i harmonogram.
  2. Umiejętność zarządzania zespołem: Projekt Manager powinien być w stanie zarządzać zespołem, wyznaczając role i odpowiedzialności, motywując i kierując pracą innych.
  3. Umiejętność komunikacji: Projekt Manager powinien być w stanie skutecznie komunikować się zarówno z zespołem, jak i z interesariuszami, przekazując informacje i uzgadniając decyzje.
  4. Umiejętność rozwiązywania problemów: Projekt Manager powinien być w stanie rozwiązywać problemy i podejmować decyzje w trudnych sytuacjach.
  5. Umiejętność nadzoru nad budżetem: Projekt Manager powinien być w stanie monitorować i nadzorować budżet projektu, aby upewnić się, że zostaje on zachowany w ramach ustalonych ograniczeń finansowych.
  6. Umiejętność pracy pod presją: Projekt Manager powinien być w stanie radzić sobie z presją czasu i obowiązków, aby zapewnić terminowe zakończenie projektu.

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.