Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Zwroty jakich powinieneś unikać na swojej stronie internetowej

Nasze usługi Wróć do Know-How

  1. Treści nie są odpowiednie dla grupy docelowej: Jeśli treści na stronie internetowej nie są odpowiednie dla grupy docelowej, odwiedzający mogą szybko opuścić stronę.
  2. Treści są nudne lub nieatrakcyjne: Jeśli treści na stronie internetowej są nudne lub nieatrakcyjne, odwiedzający mogą nie mieć motywacji, aby je przeczytać.
  3. Treści są nieczytelne: Jeśli treści na stronie internetowej są nieczytelne, odwiedzający mogą mieć trudności z ich zrozumieniem i szybko opuścić stronę.
  4. Treści nie są aktualne: Jeśli treści na stronie internetowej nie są aktualne, odwiedzający mogą uznać, że strona jest nieaktywna i nie ma nic ciekawego do przeczytania.
  5. Treści są niedostępne: Jeśli treści na stronie internetowej są niedostępne z powodu problemów technicznych, odwiedzający mogą szybko opuścić stronę.
  6. Treści są nieodpowiednie: Jeśli treści na stronie internetowej są nieodpowiednie dla odwiedzających strony, mogą oni szybko opuścić stronę.
  7. Strona jest nieintuicyjna: Jeśli struktura strony jest nieintuicyjna, odwiedzający mogą mieć trudności z odnalezieniem poszukiwanych informacji, co może skłonić ich do opuszczenia strony.
  8. Treści nie są unikalne: Jeśli treści na stronie internetowej są podobne do treści z innych stron, odwiedzający mogą uznać, że nie ma nic ciekawego do przeczytania i
  9. Brak odpowiedniego formatowania: Jeśli treści na stronie internetowej są nieodpowiednio sformatowane, mogą być trudne do przeczytania lub nieestetyczne, co może skłonić odwiedzających do opuszczenia strony.
  10. Brak interaktywności: Jeśli treści na stronie internetowej są statyczne i nie oferują żadnych form interaktywności, odwiedzający mogą uznać, że nie ma nic ciekawego do zrobienia na stronie i szybko ją opuścić.

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.