Tworzymy oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy

Jesteśmy software housem, który łączy cele biznesowe, potrzeby użytkowników oraz technologię. W naszej pracy bazujemy na najlepszych praktykach rynkowych, najnowszych rozwiązaniach technologicznych, aktualnych trendach w projektowaniu stron oraz badaniach dotyczących tendencji użytkowników. Takie podejście gwarantuje stworzenie intuicyjnych i nowoczesnych produktów IT.
Zjedź niżej
Strona internetowa dla dewelopera - Pixlab.pl Strona internetowa Aquapark Reda - Pixlab.pl

Oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy

Choć jesteśmy software housem z Trójmiasta, to realizujemy projekty z naszymi klientami na terenie całego kraju. Chętnie podejmujemy się projektów IT niezależnie do lokalizacji, ale też branży czy rodzaju działalności. W naszej pracy bazujemy na najlepszych praktykach rynkowych, najnowszych technologiach oraz badaniach przeprowadzonych na użytkownikach. Takie podejście gwarantuje stworzenie intuicyjnych produktów IT, z których korzystanie będzie proste i przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i twoich klientów.

Oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy - Pixlab.pl
Profesjonalne strony internetowe - Pixlab.pl

Profesjonalne strony internetowe

Jako software house mamy doświadczenie w tworzeniu oficjalnych stron internetowych instytucji publicznych i urzędów. Ponadto wykonujemy strony wizytówkowe dla firm, które chcą zaistnieć w sieci i budować zaufanie klientów poprzez profesjonalny wizerunek – niekoniecznie oferując produkty lub usługi online. Powierzając nam projekt swojej strony internetowej masz pewność, że będzie wyglądała profesjonalnie, nowocześnie i adekwatnie do rodzaju działalności.

Sklepy internetowe i marketplace

Współpracujemy również z firmami, dla których tworzymy rozbudowane i zautomatyzowane sklepy internetowe oraz platformy sprzedażowe zintegrowane z marketplace’ami – w tym najpopularniejszym na polskim rynku Allegro. Nasze systemy umożliwiają wystawianie ofert, zarządzanie ich dostępnością, stanami i cenami oraz pobierają informacje sprzedażowe.

Sklepy internetowe i marketplace - Pixlab.pl
System zarządzania firmą - Pixlab.pl

Systemy zarządzania firmą

Ponadto zrealizowaliśmy wiele projektów systemów dedykowanych, w tym m.in. systemy zarządzania firmą, produkcją czy sprzedażą, systemy księgowe oraz spedycyjne. Systemy dedykowane to oprogramowanie mające na celu zoptymalizowanie lub zautomatyzowanie procesów wewnątrz firmy (na przykład gospodarkę magazynową) lub usprawnienie procesu sprzedaży produktów lub usług. Tworzymy systemy dedykowane dla firm tak, aby optymalnie połączyć cele biznesowe Twojej firmy, potrzeby użytkowników oraz nowoczesną technologię. Oferujemy wsparcie w zakresie nowoczesnych technologii internetowych oraz podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług sprawia, że jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z mniejszymi firmami, jak i korporacjami.

Dedykowane systemy i strony oraz automatyzacje

Na każdym etapie współpracy w tworzeniu stron internetowych czy dedykowanego oprogramowania stawiamy na dialog. Opowiedz nam o swoim pomyśle oraz specyfice działalności lub branży, a my podpowiemy możliwe, nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Po pomyślnym przejściu tego etapu przygotujemy makiety funkcjonalne oraz projekt graficzny. Następnie przejdziemy do zaprogramowania systemu lub strony. Przeprowadzimy cię przez cały proces, wytłumaczymy wszelkie wątpliwości oraz odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Nasze doświadczenie w obszarze e-commerce ma odzwierciedlenie w zaufaniu klientów, którzy powierzają nam administrację stworzonymi platformami oraz cyklicznie wracają z nowymi projektami i pomysłami.

Dedykowane systemy i strony oraz automatyzacje - Pixlab.pl

W czym się specjalizujemy

Systemy dedykowane i ERP - Pixlab.pl
Systemy dedykowane i ERP
rozwiń zwiń

Systemy dedykowane i ERP

Tworzymy rozwiązania i oprogramowanie, które optymalizuje procesy zarówno wewnątrzfirmowe, jak i te pomiędzy kontrahentami. W swoim portfolio posiadamy serwisy spedycyjne, księgowe, zarządzania produkcją, logistyczne, walutowe. Wdrażamy reguły automatyzacji umożliwiające skuteczniejsze osiąganie celów biznesowych.
Zobacz realizacje Wyceń swój projekt
Systemy dedykowane i ERP - Pixlab.pl
Urzędy i instytucje - Pixlab.pl
Urzędy i instytucje
rozwiń zwiń

Urzędy i instytucje

Tworzymy oficjalne strony i portale urzędów i instytucji. Współpracujemy z miastami, gminami, powiatami, muzeami oraz jednostkami służb mundurowych. Oferujemy wsparcie w zakresie nowoczesnych technologii internetowych, hostingu oraz doradztwo w całym obszarze IT.
Zobacz realizacje Wyceń swój projekt
Urzędy i instytucje - Pixlab.pl
Platformy E-commerce - Pixlab.pl
Platformy E-commerce
rozwiń zwiń

Platformy E-commerce

Zbudowaliśmy razem z naszymi partnerami dziesiątki sklepów internetowych oraz platform sprzedażowych zintegrowanych z marketplace’ami takimi jak Allegro, Arena, eBay czy Amazon. Nasze doświadczenie w obszarze e-commerce ma odzwierciedlenie w zaufaniu klientów, którzy powierzają nam administrację swoimi platformami oraz cyklicznie wracają z nowymi projektami i pomysłami.
Zobacz realizacje Wyceń swój projekt
Platformy E-commerce - Pixlab.pl
Serwisy internetowe - Pixlab.pl
Serwisy internetowe
rozwiń zwiń

Serwisy internetowe

Tworzymy portale informacyjne i strony wizytówkowe. W zależności od potrzeb dostosowujemy użytą technologię oraz mechanikę działania stron, aby trafić w gust i specyfikę klienta.
Zobacz realizacje Wyceń swój projekt
Serwisy internetowe - Pixlab.pl
Integracja z Allegro - Pixlab.pl
Integracja z Allegro
rozwiń zwiń

Integracja z Allegro

Nasze systemy wystawiły na allegro szacunkowo 10 mln aukcji i ofert. Współpracujemy z Allegro od samego początku, utrzymując ciągłą kompatybilność oraz wprowadzając nowości i usprawnienia. Nasze systemy umożliwiają wystawianie ofert, zarządzanie ich dostępnością, stanami i cenami oraz pobierają informacje sprzedażowe. Taka dwukierunkowa komunikacja pozwala w pełni zautomatyzować cały proces. Do obsługi 500 000 ofert potrzeba jedynie kilku osób.
Zobacz realizacje Wyceń swój projekt
Integracja z Allegro - Pixlab.pl
Aplikacje mobilne - Pixlab.pl
Aplikacje mobilne
rozwiń zwiń

Aplikacje mobilne

Przygotowujemy dedykowane aplikacje mobilne na systemy Android oraz iOS. Bazujemy na najlepszych praktykach rynkowych, najnowszych technologiach oraz badaniach użyteczności przeprowadzonych na użytkownikach. Takie podejście gwarantuje przejrzyste, czytelne produkty, których użytkowanie sprawia radość. Prowadzimy projekty z klientem od makiet graficznych, po publikacje aplikacji w sklepach GooglePlay oraz AppStore.
Zobacz realizacje Wyceń swój projekt
Aplikacje mobilne - Pixlab.pl
Framework ISOPS - Pixlab.pl

Autorski framework

Nasze systemy dedykowane opieramy o autorski framework ISOPS aktualnie w wersji 3.2, który rozwijamy od 2008 roku. Jest to w pełni responsywny system dzięki czemu komfortowo pracuje się na wszelkiego rodzaju ekranach od urządzeń mobilnych po monitory 4K. Oparte na nim systemy są przyjazne użytkownikowi oraz cechują się wygodnym interfejsem. Framework ISOPS posiada moduł tłumaczeń, dzięki czemu można wdrożyć nieograniczoną ilość wersji językowych.

Zalety naszego rozwiązania

Oprogramowanie tworzone na zamówienie pozwala na optymalizację procesów wewnątrzfirmowych jak i pomiędzy kontrahentami. Tworząc system dedykowany od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy.
ISOPS3.2

Nowoczesne rozwiązania

są nowocześniejsze, dbamy aby spełniały standardy stosowane na rynku
Nowoczesne rozwiązania - Pixlab.pl

Automatyzacja procesów

automatyzacja procesów biznesowych i ich optymalizacja
Automatyzacja procesów - Pixlab.pl

Nieograniczone możliwości

możliwość nieograniczonej rozbudowy i integracji z innymi rozwiązaniami
Nieograniczone możliwości - Pixlab.pl

Lepsza ochrona

umożliwiają lepsze zabezpieczenie firmy przed atakami z zewnątrz
Lepsza ochrona - Pixlab.pl

Wsparcie 24/7

systemy dedykowane posiadają nasze stałe wsparcie
Wsparcie 24/7 - Pixlab.pl

Rozwiązania skrojone na miarę

oprogramowanie skrojone na miarę potrzeb, jest lepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników
Rozwiązania skrojone na miarę - Pixlab.pl

Zacznijmy wspólnie nowy projekt

Wypełnij prosty formularz, aby zasięgnąć bezpłatnej konsultacji.
Chcę się skonsultować Wyceń swój projekt

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.