Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Tworzymy oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy

Jesteśmy software housem, który łączy cele biznesowe, potrzeby użytkowników oraz technologię. W naszej pracy bazujemy na najlepszych praktykach rynkowych, najnowszych rozwiązaniach technologicznych, aktualnych trendach w projektowaniu stron oraz badaniach dotyczących tendencji użytkowników. Takie podejście gwarantuje stworzenie intuicyjnych i nowoczesnych produktów IT.
Zjedź niżej
Hero - ikona 1
Hero - ikona 2
Hero - ikona 3
Hero - ikona 4
Hero - ikona 5
Hero - ikona 6
Strona internetowa dla dewelopera - Pixlab.pl Strona internetowa Aquapark Reda - Pixlab.pl

Oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy

Choć jesteśmy software housem z Trójmiasta, to realizujemy projekty z naszymi klientami na terenie całego kraju. Chętnie podejmujemy się projektów IT niezależnie do lokalizacji, ale też branży czy rodzaju działalności. W naszej pracy bazujemy na najlepszych praktykach rynkowych, najnowszych technologiach oraz badaniach przeprowadzonych na użytkownikach. Takie podejście gwarantuje stworzenie intuicyjnych produktów IT, z których korzystanie będzie proste i przyjemne zarówno dla Ciebie, jak i twoich klientów.

Oprogramowanie dedykowane dla Twojej firmy - Pixlab.pl
Profesjonalne strony internetowe - Pixlab.pl

Profesjonalne strony internetowe

Jako software house mamy doświadczenie w tworzeniu oficjalnych stron internetowych instytucji publicznych i urzędów. Ponadto wykonujemy strony wizytówkowe dla firm, które chcą zaistnieć w sieci i budować zaufanie klientów poprzez profesjonalny wizerunek – niekoniecznie oferując produkty lub usługi online. Powierzając nam projekt swojej strony internetowej masz pewność, że będzie wyglądała profesjonalnie, nowocześnie i adekwatnie do rodzaju działalności.

Sklepy internetowe i marketplace

Współpracujemy również z firmami, dla których tworzymy rozbudowane i zautomatyzowane sklepy internetowe oraz platformy sprzedażowe zintegrowane z marketplace’ami – w tym najpopularniejszym na polskim rynku Allegro. Nasze systemy umożliwiają wystawianie ofert, zarządzanie ich dostępnością, stanami i cenami oraz pobierają informacje sprzedażowe.

Sklepy internetowe i marketplace - Pixlab.pl
System zarządzania firmą - Pixlab.pl

Systemy zarządzania firmą

Ponadto zrealizowaliśmy wiele projektów systemów dedykowanych, w tym m.in. systemy zarządzania firmą, produkcją czy sprzedażą, systemy księgowe oraz spedycyjne. Systemy dedykowane to oprogramowanie mające na celu zoptymalizowanie lub zautomatyzowanie procesów wewnątrz firmy (na przykład gospodarkę magazynową) lub usprawnienie procesu sprzedaży produktów lub usług. Tworzymy systemy dedykowane dla firm tak, aby optymalnie połączyć cele biznesowe Twojej firmy, potrzeby użytkowników oraz nowoczesną technologię. Oferujemy wsparcie w zakresie nowoczesnych technologii internetowych oraz podpowiadamy najlepsze rozwiązania. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług sprawia, że jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z mniejszymi firmami, jak i korporacjami.

Dedykowane systemy i strony oraz automatyzacje

Na każdym etapie współpracy w tworzeniu stron internetowych czy dedykowanego oprogramowania stawiamy na dialog. Opowiedz nam o swoim pomyśle oraz specyfice działalności lub branży, a my podpowiemy możliwe, nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wspólnie wypracujemy najlepsze rozwiązanie zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Po pomyślnym przejściu tego etapu przygotujemy makiety funkcjonalne oraz projekt graficzny. Następnie przejdziemy do zaprogramowania systemu lub strony. Przeprowadzimy cię przez cały proces, wytłumaczymy wszelkie wątpliwości oraz odpowiemy na nurtujące Cię pytania. Nasze doświadczenie w obszarze e-commerce ma odzwierciedlenie w zaufaniu klientów, którzy powierzają nam administrację stworzonymi platformami oraz cyklicznie wracają z nowymi projektami i pomysłami.

Dedykowane systemy i strony oraz automatyzacje - Pixlab.pl
Framework ISOPS - Pixlab.pl

Autorski framework

Nasze systemy dedykowane opieramy o autorski framework ISOPS aktualnie w wersji 3.2, który rozwijamy od 2008 roku. Jest to w pełni responsywny system dzięki czemu komfortowo pracuje się na wszelkiego rodzaju ekranach od urządzeń mobilnych po monitory 4K. Oparte na nim systemy są przyjazne użytkownikowi oraz cechują się wygodnym interfejsem. Framework ISOPS posiada moduł tłumaczeń, dzięki czemu można wdrożyć nieograniczoną ilość wersji językowych.

Zalety naszego rozwiązania

Oprogramowanie tworzone na zamówienie pozwala na optymalizację procesów wewnątrzfirmowych jak i pomiędzy kontrahentami. Tworząc system dedykowany od podstaw jesteśmy w stanie uwzględnić 100% potrzeb i celów biznesowych Twojej firmy.
ISOPS3.2

Nowoczesne rozwiązania

są nowocześniejsze, dbamy aby spełniały standardy stosowane na rynku
Nowoczesne rozwiązania - Pixlab.pl

Automatyzacja procesów

automatyzacja procesów biznesowych i ich optymalizacja
Automatyzacja procesów - Pixlab.pl

Nieograniczone możliwości

możliwość nieograniczonej rozbudowy i integracji z innymi rozwiązaniami
Nieograniczone możliwości - Pixlab.pl

Lepsza ochrona

umożliwiają lepsze zabezpieczenie firmy przed atakami z zewnątrz
Lepsza ochrona - Pixlab.pl

Wsparcie 24/7

systemy dedykowane posiadają nasze stałe wsparcie
Wsparcie 24/7 - Pixlab.pl

Rozwiązania skrojone na miarę

oprogramowanie skrojone na miarę potrzeb, jest lepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników
Rozwiązania skrojone na miarę - Pixlab.pl

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia