Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Jakie obawy najczęściej mają Klienci, przed współpracą z software house?

Nasze usługi Wróć do Know-How

Klienci mogą mieć różne obiekcje do software house, ale niektóre z najczęstszych to:

  1. Wysoki koszt: klienci mogą uważać, że cena za usługi software house jest zbyt wysoka w stosunku do ich budżetu lub oczekiwań.
  2. Brak przejrzystości: klienci mogą mieć obawy co do tego, jak będą rozliczane usługi software house i jakie koszty mogą się pojawić w trakcie realizacji projektu.
  3. Niejasne oczekiwania: klienci mogą mieć trudności z określeniem swoich oczekiwań wobec projektu lub nie być pewni, czy software house będzie w stanie je zrealizować.
  4. Brak zaufania: klienci mogą mieć obawy co do jakości usług software house lub nie być pewni, czy firma będzie w stanie dotrzymać terminów.
  5. Brak elastyczności: klienci mogą oczekiwać, że software house będzie w stanie dostosować się do ich potrzeb i oczekiwań, ale czasem mogą mieć wrażenie, że firma jest zbyt sztywna lub nieelastyczna.
  6. Brak komunikacji: klienci mogą mieć trudności z utrzymaniem dobrej komunikacji z software house lub mieć wrażenie, że ich potrzeby i oczekiwania nie są w pełni rozumiane.

Aby zmniejszyć ryzyko obiekcji klientów, software house powinny starannie zarządzać oczekiwaniami klientów, umożliwiać elastyczność i dostosowywać się do ich potrzeb, a także dbać o dobrą komunikację i transparentność w zakresie cen i warunków usług.

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.