Pixlab = design + technology

Jesteśmy software housem, który łączy cele biznesowe, potrzeby użytkowników oraz technologię. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania usprawniające biznes.
Zjedź niżej
<span>Nieszablonowe</span> podejście

Jesteśmy Software Housem mieszczącym się w Trójmieście, jednak działającym globalnie. W relacjach z naszymi klientami stawiamy na partnerstwo i dialog. Opracowujemy rozwiązania, które likwidują problemy oraz pomagają osiągnąć cele biznesowe.

<span>Nieszablonowe</span> podejście

Nieszablonowe podejście

Współpracujemy z partnerami, których różnorodny styl pracy oraz zakres działalności codziennie stawia przed nami wyzwania i pozwala wykorzystać nasz pełen potencjał i doświadczenie. Nie oceniamy stopki w mailu, ani formy działalności w KRS - tylko pomysł, zaangażowanie i partnerskie podejście do współpracy.

Jak pracujemy

ETAP I

Spotkanie z klientem i poznanie jego potrzeb

Spotkanie z klientem i poznanie jego potrzeb
Pierwszym etapem każdego projektu jest poznanie Klienta i jego potrzeb oraz Klientów naszego Klienta. Projekty realizujemy z myślą o końcowym użytkowniku systemu, aplikacji, strony. Częstym błędem jest zakładanie że projekt ma być „dla zarządu”, a tak naprawdę każdy projekt – czy to wielki system logistyczny czy mała strona wizytówkowa – jest dla ludzi którzy będą na nim pracować lub poszukiwać niezbędnych informacji.
ETAP II

Makieta funkcjonalna

Makieta funkcjonalna
Prowadzimy analizę ruchu oraz aktywności użytkowników Państwa obecnej strony. Sprawdzamy strony o podobnym profilu działalności pod kontem zastosowanych mechanik oraz rozwiązań. Na tym etapie powstaje czarno-biała interaktywna makieta, obrazująca architekturę informacji oraz priorytety istotności poszczególnych elementów i mechanik. Makieta funkcjonalna jest przedstawiana do Państwa akceptacji.
ETAP III

Projekt graficzny

Projekt graficzny
Na podstawie zaakceptowanej przez Państwa makiety funkcjonalnej tworzymy projekt graficzny. W tym procesie ubieramy stronę w brandowe kolory, przetwarzamy zamakietowane elementy w finalnie zwizualizowane rozwiązania. Początkowo powstaje projekt strony głównej, a po jego akceptacji i na jego bazie tworzymy projekty pozostałych podstron. Projekt graficzny w postaci interaktywnej jest przedstawiany do Państwa akceptacji.
ETAP IV

Prace koderskie

Prace koderskie
Na tym etapie projekt graficzny jest przerabiany z płaskiej grafiki na język HTML. Grafiki oraz przyciski stają się klikalne, a całość strony jest przygotowywane do poprawnego prezentowania treści i multimediów na wszystkich typach urządzeń (smartfony, tablety, desktopy).
ETAP V

Prace programistyczne

Prace programistyczne
Ostatnim etapem głównej części prac są prace związane ze zautomatyzowaniem działania strony. Powstają linki podstron, powstaje mechanika działania. W tym etapie tworzymy również panel administracyjny, który umożliwia Państwu wprowadzanie zmian w zamieszczonych grafikach, tekstach, wersjach językowych strony. Na tym etapie staramy się możliwie szybko oddawać kolejne elementy Państwu do sprawdzenia, czy ich działanie odpowiada Państwa założeniom i wymaganiom.
ETAP VI

Testy

Testy
Panel oraz stronę instalujemy na wskazanym przez Państwa serwerze pod osobna subdomeną, tak aby całość można było ostatecznie przetestować przed odkryciem strony pod docelowym adresem www. Jest to ostatni moment przed wdrożeniem na zgłaszanie uwag i błędów w działaniu strony. Tak działająca strona czeka na Państwa ostatecznie potwierdzenie.

Mamy gotowy produkt!

Ostatni etap prac. Następuje zmiana w konfiguracji domeny, tak aby pod docelowym adresem www prezentowana była nowa wersja serwisu. Proces ten w 99,5% przypadków trwa do 1 godziny. Maksymalny czas zarejestrowania zmiany przez odległe serwery wynosi 24 godziny.
<span>Nieszablonowe</span> podejście

Utrzymanie

Przy projektach najlepszą praktyką jest przekazanie nam odpowiedzialności za administrowanie i utrzymanie serwisu w ramach oddzielnej Umowy serwisowej. W takim przypadku poza naszą pełna dostępnością i wsparcie oferujemy również pakiety godzin na zmiany i rozwój serwisu.

Gwarancja

Na każdy nasz system / stronę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji która jest zapisana w umowie o współpracy. Oznacza to, iż wszelkie nieprawidłowości w działaniu strony jakie zostaną odkryte w tym okresie zostaną poprawione bez dodatkowych kosztów.

Dobra komunikacja to połowa sukcesu

Na początku projektu omawiamy potrzeby, zbieramy wymagania oraz definiujemy problemy, które należy rozwiązać. Następnie wspólnie ustalamy cele, które projekt ma osiągnąć. Gdy mamy jasno określone zagadnienia, nasz zespół wykorzystując nowoczesne technologie opracowuje i wdraża rozwiązania, które wychodzą poza utarte schematy, a zarazem usprawniają Twój biznes.
<span>Nieszablonowe</span> podejście

Świeże spojrzenie

Do każdego projektu podchodzimy ze świeżym spojrzeniem, a zebrane doświadczenia przeplatamy z najnowszymi technologiami. W efekcie otrzymujemy wybuchową mieszankę kreatywności, innowacyjności, eksperckiej wiedzy i profesjonalizmu zwanej PIXLAB.

Nasze wartości

Cenimy sobie partnerskie podejście oraz jasną i przejrzystą komunikację. Jeżeli masz pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować możesz nam zaufać. Posiadamy bogate doświadczenie w przeróżnych projektach. Nasze rozwiązania są nieszablonowe i proste w obsłudze. Nasza elastyczność pozwala dostosować się do potrzeb klienta.

Partnerstwo
Partnerstwo

Partnerstwo

Partnerstwo i zrozumienie potrzeb to podstawa tworzonych przez nas systemów i stron.
 • Łatwość komunikacji werbalnej
 • Dostępność mailowa i telefoniczna
 • Wzajemne zrozumienie potrzeb i możliwości
 • Otwarte podejście i doradztwo
Zaufanie
Zaufanie

Zaufanie

Bardzo dobrze czujemy się w projektach, które są w całości nam powierzane. W każdym temacie przedstawimy główne założenia, a szczegóły bierzemy na siebie.
 • Nie musisz znać się na wszystkim - kwestie techniczne pozostaw nam
 • Przy projektach IT jest wielu doradców. Kiedy mamy wolną rękę efekty są najlepsze
 • Jeżeli coś jest poza naszym obszarem, przekażemy temat w zaufane ręce
Fachowa wiedza
Fachowa wiedza

Fachowa wiedza

Posiadamy doświadczenie od ecommerce aż po wiele firmy produkujące uszczelki. Obsługujemy sieci punktów sprzedażowych. Kompetencji nam nie brakuje.
 • Mnogość doświadczeń pozwala je łączyć w różnych (czasami skrajnych) projektach
 • Chcesz poznać możliwe rozwiązania - pomożemy. Na 98% mieliśmy styczność z zagadnieniem
 • Projektowanie, kodowanie, programowanie, badania UX, bazy danych, hosting, domeny
Kreatywność
Kreatywność

Kreatywność

Niepowtarzalne projekty jakie wychodzą spod naszego pióra - klawiatury, są zawsze skrojone pod wypracowane potrzeby / branżę / cel.
 • Zaprojektowana strona www jest niepowtarzalna i przygotowana specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy
 • Utworzony przez nasz system czerpie doświadczenia z całego rynku, ale dostajesz to co Twoja firma potrzebuje
 • Jeżeli chcesz sią wyróżniać na rynku - zapraszamy - u nas nie znajdziesz oklepanych szablonów i ociężałych systemów
 • Naszym celem jest robić rzeczy fajne i ciekawe - życie jest wystarczająco powtarzalne
Elastyczność
Elastyczność

Elastyczność

Nasza elastyczność jest naszą dodatkową zaletą.
 • W podstawowej umowie oferujemy dodatkowe godziny na nieprzewidziane zmiany
 • Jeżeli zmieniły się priorytety, szybko możemy dostosować się do nowych wymagań
 • Dla dużych projektów możemy delegować poszczególne osoby naszego zespołu

Zacznijmy wspólnie nowy projekt

Wystarczy że wypełnisz krótki formularz na stronie kontaktu.
Wyceń swój projekt Wyceń swój projekt

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.