Pixlab = design + technology

Jesteśmy software housem, który łączy cele biznesowe, potrzeby użytkowników oraz technologię. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania usprawniające biznes.
Zjedź niżej
Laptop CMS - Pixlab.pl

Jesteśmy Software Housem mieszczącym się w Trójmieście, jednak działającym globalnie. W relacjach z naszymi klientami stawiamy na partnerstwo i dialog. Opracowujemy rozwiązania, które likwidują problemy oraz pomagają osiągnąć cele biznesowe.

Nasze wartości

Cenimy sobie partnerskie podejście oraz jasną i przejrzystą komunikację. Jeżeli masz pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować możesz nam zaufać. Posiadamy bogate doświadczenie w przeróżnych projektach. Nasze rozwiązania są nieszablonowe i proste w obsłudze. Nasza elastyczność pozwala dostosować się do potrzeb klienta.

Partnerstwo - Pixlab.pl
Partnerstwo

Partnerstwo

Partnerstwo i zrozumienie potrzeb to podstawa tworzonych przez nas systemów i stron.
 • Łatwość komunikacji werbalnej
 • Dostępność mailowa i telefoniczna
 • Wzajemne zrozumienie potrzeb i możliwości
 • Otwarte podejście i doradztwo
Zaufanie - Pixlab.pl
Zaufanie

Zaufanie

Bardzo dobrze czujemy się w projektach, które są w całości nam powierzane. W każdym temacie przedstawimy główne założenia, a szczegóły bierzemy na siebie.
 • Nie musisz znać się na wszystkim - kwestie techniczne pozostaw nam
 • Przy projektach IT jest wielu doradców. Kiedy mamy wolną rękę efekty są najlepsze
 • Jeżeli coś jest poza naszym obszarem, przekażemy temat w zaufane ręce
Fachowa wiedza - Pixlab.pl
Fachowa wiedza

Fachowa wiedza

Posiadamy doświadczenie od ecommerce aż po wiele firmy produkujące uszczelki. Obsługujemy sieci punktów sprzedażowych. Kompetencji nam nie brakuje.
 • Mnogość doświadczeń pozwala je łączyć w różnych (czasami skrajnych) projektach
 • Chcesz poznać możliwe rozwiązania - pomożemy. Na 98% mieliśmy styczność z zagadnieniem
 • Projektowanie, kodowanie, programowanie, badania UX, bazy danych, hosting, domeny
Kreatywność - Pixlab.pl
Kreatywność

Kreatywność

Niepowtarzalne projekty jakie wychodzą spod naszego pióra - klawiatury, są zawsze skrojone pod wypracowane potrzeby / branżę / cel.
 • Zaprojektowana strona www jest niepowtarzalna i przygotowana specjalnie dla Ciebie i Twojej firmy
 • Utworzony przez nasz system czerpie doświadczenia z całego rynku, ale dostajesz to co Twoja firma potrzebuje
 • Jeżeli chcesz sią wyróżniać na rynku - zapraszamy - u nas nie znajdziesz oklepanych szablonów i ociężałych systemów
 • Naszym celem jest robić rzeczy fajne i ciekawe - życie jest wystarczająco powtarzalne
Elastyczność - Pixlab.pl
Elastyczność

Elastyczność

Nasza elastyczność jest naszą dodatkową zaletą.
 • W podstawowej umowie oferujemy dodatkowe godziny na nieprzewidziane zmiany
 • Jeżeli zmieniły się priorytety, szybko możemy dostosować się do nowych wymagań
 • Dla dużych projektów możemy delegować poszczególne osoby naszego zespołu

Porównanie z konkurencją

Tego nie znajdziesz w innych Software House'ach. Sprawdź dlaczego konkurencja w porównaniu z nami wypada blado.

Właściciele zaangażowani w projekt

 

Nic tak nie wpływa na dobrą współpracę, jak ludzie, którym zależy na powodzeniu projektu - jego sukces to nasza przyszła wizytówka.

Właściciele gdzieś obok projektu oraz patrzą jedynie na pieniądze

Proponujemy idee działania

 

Wieloletnie doświadczenie w różnych branżach, sprawia że łączymy wiedzę i rozwiązania z wielu dziedzin i obszarów - od automatyzacji procesów produkcyjnych, logistycznych, po firmy handlowe, sklepy internetowe. Dlatego masz pewność że zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązania, a spośród nich wspólnie wybieramy to najbardziej dostosowane do Twoich potrzeb.

Realizuje bezsensowne i nielogiczne wymagania nieświadomego klienta

Krótki proces projektowo-decyzyjny

 

Zaczynając z nami współpracę poznasz jak bardzo prosty i krótki może być proces projektowo-decyzyjny. Jeżeli jesteś zmęczony kręceniem się w koło z umową, dokumentacją, ustalenia. Poznaj nową jakość współpracy.

Długie oczekiwania na wyceny, umowy, realizację

Dostęp do osób technicznych

 

Głuchy telefon to najgorsze co może Cię spotkać w projekcie. Na etapie prac technicznych masz kontakt bezpośrednio do deweloperów, co wyraźnie skraca czas realizacji i ułatwia wzajemne zrozumienie potrzeb i proponowanych rozwiązań.

Wystawienie jedynie handlowca, który robi za głuchy telefon

Mamy własny framework

 

Wielu klientów trafia do nas, ponieważ ich system / strona działa bardzo wolno lub wygasło wsparcie techniczne. Problemem zazwyczaj jest nadmiarowość kodu i wtyczek - która jest użyta w silnikach typu WordPress lub Joomla. Nasz framework zabezpieczy Cię przed takimi problemami.

Używanie gotowców typu Joomla WordPress które nie są zoptymalizowane i posiadają szeroko znane dziury w zabezpieczeniach

Bez juiceowania

 

Nie tworzymy otoczki magii i rocket science tam gdzie jej nie ma. Staramy się używać języka zrozumiałego dla każdego, tak aby proponowane rozwiązania, były zrozumiałe i czytelne.

 Pompowanie w oczach klienta technologii i rozwiązań które realnie są banalnie proste

Pierwszy rzut projektu robimy razem z wyceną

 

Chcemy, żeby klient na etapie przeglądania ofert, widział coś więcej niż kwoty. Nasi projektanci przygotują dla Państwa wstępny pomysł / wizualizację.

Pierwszy projekt powstaje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki

Nowoczesne eUmowy w PDF

 

Nowoczesne eUmowy pozwalają podpisać dokumenty poprzez podpisy cyfrowe w ciągu kilku minut. Oczywiście droga tradycyjna jest również dostępna, a wybór metody złożenia podpisu należy do Ciebie.

 Pierwszy projekt powstaje po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki

Zcentralizowany zgrany zespół

 

Globalizacja i poszukiwanie najtańszych pracowników sprawiły że firmy często outsourcują pracowników w innych krajach. Nie widzimy w tym nic złego - preferujemy jednak zgrany zespół, który może się w każdej sprawie zebrać i omówić pomysł na fizycznym spotkaniu wewnętrznym lub razem z klientem.

 Rozproszona struktura samych freelancerów

Wsparcie posprzedażowe w długim terminie

 

Prowadzone przez nas strony i systemy są odporne na upływ czasu. W ramach administracji i utrzymania dbamy o ich działanie oraz rozwijamy je, tak aby rosły wraz ze wzrostem organizacji / przedsiębiorstwa - nawet przez kilkanaście lat. 

 Gwarancja do bramy a za bramką się nie znamy

Zdjęcia stockowe w cenie projektu

 

Korzystamy z licencjonowanych hurtowni graficznych oraz z nowoczesnych metod tworzenia grafik przy wsparciu sztucznej inteligencji. Jeżeli nie masz dobrej jakości zdjęć na swoją stronę, dobierzemy je. Możemy również zagwarantować niepowtarzalne grafiki wygenerowane w oparciu o SI.

Naliczanie dodatkowych kosztów za użyte grafiki

99% naszych projektów mieści się w pierwotnej wycenie

 

Nigdy nie zdarzyło nam się w trakcie projektu podnieść jego koszt. Dlaczego więc 99%, a nie 100%? Bo w przypadku niedoszacowania, różnicę bierzemy na siebie. U nas masz pewność, iż wartość projektu na fakturze będzie się zgadzała z wartością projektu przedstawioną w ofercie.

Ukryte koszty które wychodzą podczas prac
Scrum - Pixlab.pl

Nieszablonowe podejście

Współpracujemy z partnerami, których różnorodny styl pracy oraz zakres działalności codziennie stawia przed nami wyzwania i pozwala wykorzystać nasz pełen potencjał i doświadczenie. Nie oceniamy stopki w mailu, ani formy działalności w KRS - tylko pomysł, zaangażowanie i partnerskie podejście do współpracy.

Jak pracujemy

ETAP I

Spotkanie z klientem i poznanie jego potrzeb

Spotkanie z klientem - Pixlab.pl
Pierwszym etapem każdego projektu jest poznanie Klienta i jego potrzeb oraz Klientów naszego Klienta. Projekty realizujemy z myślą o końcowym użytkowniku systemu, aplikacji, strony. Częstym błędem jest zakładanie że projekt ma być „dla zarządu”, a tak naprawdę każdy projekt – czy to wielki system logistyczny czy mała strona wizytówkowa – jest dla ludzi którzy będą na nim pracować lub poszukiwać niezbędnych informacji.
ETAP II

Makieta funkcjonalna

Makieta funkcjonalna - Pixlab.pl
Prowadzimy analizę ruchu oraz aktywności użytkowników Państwa obecnej strony. Sprawdzamy strony o podobnym profilu działalności pod kontem zastosowanych mechanik oraz rozwiązań. Na tym etapie powstaje czarno-biała interaktywna makieta, obrazująca architekturę informacji oraz priorytety istotności poszczególnych elementów i mechanik. Makieta funkcjonalna jest przedstawiana do Państwa akceptacji.
ETAP III

Projekt graficzny

Projekt graficzny - Pixlab.pl
Na podstawie zaakceptowanej przez Państwa makiety funkcjonalnej tworzymy projekt graficzny. W tym procesie ubieramy stronę w brandowe kolory, przetwarzamy zamakietowane elementy w finalnie zwizualizowane rozwiązania. Początkowo powstaje projekt strony głównej, a po jego akceptacji i na jego bazie tworzymy projekty pozostałych podstron. Projekt graficzny w postaci interaktywnej jest przedstawiany do Państwa akceptacji.
ETAP IV

Prace koderskie

Prace koderskie - Pixlab.pl
Na tym etapie projekt graficzny jest przerabiany z płaskiej grafiki na język HTML. Grafiki oraz przyciski stają się klikalne, a całość strony jest przygotowywane do poprawnego prezentowania treści i multimediów na wszystkich typach urządzeń (smartfony, tablety, desktopy).
ETAP V

Prace programistyczne

Prace programistyczne - Pixlab.pl
Ostatnim etapem głównej części prac są prace związane ze zautomatyzowaniem działania strony. Powstają linki podstron, powstaje mechanika działania. W tym etapie tworzymy również panel administracyjny, który umożliwia Państwu wprowadzanie zmian w zamieszczonych grafikach, tekstach, wersjach językowych strony. Na tym etapie staramy się możliwie szybko oddawać kolejne elementy Państwu do sprawdzenia, czy ich działanie odpowiada Państwa założeniom i wymaganiom.
ETAP VI

Testy

Testy - Pixlab.pl
Panel oraz stronę instalujemy na wskazanym przez Państwa serwerze pod osobna subdomeną, tak aby całość można było ostatecznie przetestować przed odkryciem strony pod docelowym adresem www. Jest to ostatni moment przed wdrożeniem na zgłaszanie uwag i błędów w działaniu strony. Tak działająca strona czeka na Państwa ostatecznie potwierdzenie.

Mamy gotowy produkt!

Ostatni etap prac. Następuje zmiana w konfiguracji domeny, tak aby pod docelowym adresem www prezentowana była nowa wersja serwisu. Proces ten w 99,5% przypadków trwa do 1 godziny. Maksymalny czas zarejestrowania zmiany przez odległe serwery wynosi 24 godziny.
Software - Pixlab.pl

Utrzymanie

Przy projektach najlepszą praktyką jest przekazanie nam odpowiedzialności za administrowanie i utrzymanie serwisu w ramach oddzielnej Umowy serwisowej. W takim przypadku poza naszą pełna dostępnością i wsparcie oferujemy również pakiety godzin na zmiany i rozwój serwisu.

Gwarancja

Na każdy nasz system / stronę udzielamy 12 miesięcznej gwarancji która jest zapisana w umowie o współpracy. Oznacza to, iż wszelkie nieprawidłowości w działaniu strony jakie zostaną odkryte w tym okresie zostaną poprawione bez dodatkowych kosztów.

Dobra komunikacja to połowa sukcesu

Na początku projektu omawiamy potrzeby, zbieramy wymagania oraz definiujemy problemy, które należy rozwiązać. Następnie wspólnie ustalamy cele, które projekt ma osiągnąć. Gdy mamy jasno określone zagadnienia, nasz zespół wykorzystując nowoczesne technologie opracowuje i wdraża rozwiązania, które wychodzą poza utarte schematy, a zarazem usprawniają Twój biznes.
Agile - Pixlab.pl

Świeże spojrzenie

Do każdego projektu podchodzimy ze świeżym spojrzeniem, a zebrane doświadczenia przeplatamy z najnowszymi technologiami. W efekcie otrzymujemy wybuchową mieszankę kreatywności, innowacyjności, eksperckiej wiedzy i profesjonalizmu zwanej PIXLAB.

Znasz już nas i nasze wartości bardzo dobrze

Nie pozostaje więc nic innego jak umówić się na pierwszą rozmowę i bezpłatną konsultację
Bezpłatna konsultacja Wyceń swój projekt

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.