Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

90 dni na YouTube Shorts - podsumowanie!

Nasze usługi Wróć do Know-How

Znajdź mnie na YouTube: https://www.youtube.com/@DominikKaczmar

 

  1. Wybierz odpowiednią metodologię: istnieje wiele różnych metodologii zarządzania projektami IT, takich jak Scrum, Kanban, czy też metodyki klasyczne. Wybierz taką, która będzie najlepiej odpowiadała Twoim potrzebom.
  2. Ustal cele i priorytety: określ, co chcesz osiągnąć dzięki projektowi, jakie cele musisz spełnić i w jakiej kolejności.
  3. Zbuduj zespół: odpowiednio dobrane osoby to kluczowy element sukcesu projektu. Warto również zadbać o odpowiednie narzędzia do komunikacji w zespole.
  4. Planuj i monitoruj postęp projektu: stwórz realistyczny plan, który będzie opierał się na Twoich celach i priorytetach. Regularnie monitoruj postęp projektu i dostosowuj plan, gdy zajdzie taka potrzeba.
  5. Otwarcie komunikuj problemy: jeśli napotykasz na problemy w trakcie projektu, nie bagatelizuj ich. Otwarcie o nich mów i szukaj sposobów na ich rozwiązanie.
  6. Dostarczaj wartość dla klienta: pamiętaj, że najważniejsze jest dostarczenie wartości dla klienta. Skup się na tym, co jest dla niego najważniejsze, a nie na realizacji technicznych szczegółów projektu.

 

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.