Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Niebezpieczeństwa w korzystaniu z WordPress!

Nasze usługi Wróć do Know-How

  1. Bezpieczeństwo: WordPress jest popularnym systemem zarządzania treścią (CMS), co oznacza, że ​​jest on często celem ataków hakerskich. Aby zabezpieczyć swoją stronę przed atakami, należy regularnie aktualizować oprogramowanie i zainstalować wtyczki bezpieczeństwa.
  2. Złośliwe oprogramowanie: Niektóre wtyczki i motywy WordPress mogą zawierać złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić stronę lub wykraść dane użytkowników. Dlatego ważne jest, aby tylko pobierać rozszerzenia z zaufanego źródła.
  3. Wydajność: WordPress może być mniej wydajny niż dedykowana strona internetowa, szczególnie jeśli jest ona zalana wtyczkami i rozszerzeniami.
  4. Ograniczenia personalizacji: WordPress ma pewne ograniczenia co do personalizacji strony, szczególnie jeśli chodzi o dostosowywanie designu strony, co może utrudnić tworzenie unikalnego wyglądu strony.
  5. Kompatybilność: Niektóre rozwiązania i funkcjonalności mogą być trudne do zaimplementowania lub niekompatybilne z WordPress.

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.