Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Jak zacząć sprzedawać w internecie? Początek sprzedaży w internecie. Allegro.

Jak zacząć sprzedawać w internecie? Początek sprzedaży w internecie!

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedaż w internecie i w związku z tym jeszcze nie wiesz z czym będziesz miał do czynienia - to jestem pewien, że zakładasz, iż sprzedaż w internecie jest dziecinnie prosta - tanio kupić, drogo sprzedać. 

Proponuję więc, abyś zaczął sprzedaż przez Allegro. W ten sposób sprawdzisz jakie jest realne zainteresowanie Twoim produktem oraz jak wypadasz na tle konkurencji.

Jeżeli po 1-3 miesięcy, będziesz zadowolony z efektów sprzedaży i dalej będziesz pewien, że sprzedaż przez internet jest dla Ciebie, to będzie to dobry moment, aby zastanowić się nad utworzeniem własnego sklepu internetowego.

Większości klientów (95%), którzy nie prowadzili dotychczas sprzedaży przez internet, a zgłaszają się do mnie z zapytaniami, z prośbami o ofertę na sklep internetowy - najczęściej odmawiam.

Nie zależy mi na tym, aby za wszelką cenę wcisnąć Klientowi usługę, ale o to żeby, zatroszczyć się o niego oraz o jego potrzeby. W moim przekonaniu, takie postępowanie jest przede wszystkim etyczne, a w drugiej kolejności buduje ono zaufanie oraz wizerunek dojrzałego podejścia do biznesu.