Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Jak zacząć sprzedawać w internecie? Allegro.

Nasze usługi Wróć do Know-How

Jak zacząć sprzedawać w internecie? Początek sprzedaży w internecie!

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedaż w internecie i w związku z tym jeszcze nie wiesz z czym będziesz miał do czynienia - to jestem pewien, że zakładasz, iż sprzedaż w internecie jest dziecinnie prosta - tanio kupić, drogo sprzedać. 

Proponuję więc, abyś zaczął sprzedaż przez Allegro. W ten sposób sprawdzisz jakie jest realne zainteresowanie Twoim produktem oraz jak wypadasz na tle konkurencji.

Jeżeli po 1-3 miesięcy, będziesz zadowolony z efektów sprzedaży i dalej będziesz pewien, że sprzedaż przez internet jest dla Ciebie, to będzie to dobry moment, aby zastanowić się nad utworzeniem własnego sklepu internetowego.

Większości klientów (95%), którzy nie prowadzili dotychczas sprzedaży przez internet, a zgłaszają się do mnie z zapytaniami, z prośbami o ofertę na sklep internetowy - najczęściej odmawiam.

Nie zależy mi na tym, aby za wszelką cenę wcisnąć Klientowi usługę, ale o to żeby, zatroszczyć się o niego oraz o jego potrzeby. W moim przekonaniu, takie postępowanie jest przede wszystkim etyczne, a w drugiej kolejności buduje ono zaufanie oraz wizerunek dojrzałego podejścia do biznesu.

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.