Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Strony internetowe klasyczne

Produkt jest skierowany do ludzi, którzy chcą rozwijać rozpoznawalność swojej firmy w internecie oraz podnieść pozycję swojej strony internetowej w wyszukiwarce google. Będzie on idealny dla firm świadczących usługi lub sprzedających produkty. Rekomendujemy skorzystanie z procesu planowania ścieżki dla klientów odwiedzających witrynę: od wybrania stron wejścia, zaprezentowanie niezbędnych informacji, po stronę docelową.
Zjedź niżej
Strony internetowe klasyczne - Pixlab.pl
Strony internetowe klasyczne - Pixlab.pl

Czy klasyczna strona internetowa to dla Ciebie dobry wybór?

 • Ten typ strony jest dla ludzi, którzy wierzą, że poprzez stronę internetową mogą zwiększyć rozpoznawalność swojego brandu, pozyskiwać nowych klientów oraz w ciekawy sposób zaprezentować swoje produkty i usługi, które odpowiadają na realne rynkowe problemy i wyzwania.
 • Skupiamy się na ludziach, którzy wiedzą że utworzenie strony internetowej to dopiero początek przygody z marketingiem internetowym, że po tym kroku muszą nastąpić kolejne działania, aby strona została spójnym elementem komunikacji z odbiorcami.
 • Obiecuję że to co przygotujemy, pozwoli Ci na nowo poznać swoją branżę oraz jej nowe potrzeby w zmieniającym się cyfrowym świecie.
Czy klasyczna strona internetowa to dla Ciebie dobry wybór - Pixlab.pl
Co otrzymujesz w standardzie? - Pixlab.pl

Co otrzymujesz w standardzie?

 • Projekt graficzny desktop + mobile

  Po przejrzeniu branżowych rozwiązań oraz stron konkurencji, przygotujemy dedykowany projekt graficzny. Dedykowany projekt oznacza, że strona będzie niepowtarzalna. Naszym zdaniem błędem jest bazowanie na ogólnodostępnych i powtarzalnych szablonach internetowych. Projekt do akceptacji otrzymasz w 2 wersjach - mobilnej oraz desktopowej.
 • Zakodowanie projektu RWD

  Zaakceptowany przez Ciebie projekt graficzny trafi do kodera, który zadba o jego poprawne wyświetlanie na każdym ekranie - zarówno monitora jak i smartfona. Dodane zostaną również nienachalne animacje, tak aby całość strony prezentowała się lekko i dynamicznie.
 • Instalacja panelu CMS

  Równolegle do prac koderskich prowadzona będzie budowa panelu administracyjnego CMS umożliwiającego zarządzanie treściami oraz materiałami multimedialnymi - zdjęciami, filmami, grafikami. Każdą stronę przygotowujemy tak, aby zarządzanie nią mogło się odbywać bez zaawansowanej wiedzy technicznej.
 • Integracja panelu CMS ze stroną

  Do zakodowanego projektu graficznego zostaje podpięty przygotowany panel administracyjny. To na tym etapie następuje powiazanie pól tekstowych oraz multimediów w panelu z widocznym frontem strony.
 • Utworzenie wersji testowej

  Przedostatnim etapem prac jest uruchomienie wersji testowej strony. Zostanie ona udostępniona jedynie Tobie. To na tym etapie należy wprowadzić docelowe treści. Jest to również ostatni dzwonek na poprawki przed publikacją strony.
 • Uruchomienie wersji produkcyjnej

  Finalizacja projektu polega na przeniesieniu testowej strony na docelowy serwer oraz skonfigurowaniu domeny, tak aby Twoja nowa strona internetowa wyświetlała się pod docelowym adresem www. Dodatkowo na tym etapie sprawdzamy czy zrealizowane zostały wszystkie elementy z naszej checklisty.

Jakie masz dodatkowe możliwości?

 • Plan procesu sprzedaży

  Na etapie tworzenia projektu, porozmawiamy o tym w jaki sposób planujesz pozyskiwać ruch na stronie (pozyskiwać potencjalnych klientów) oraz jaki jest element docelowy strony (kontakt przez telefon, wysyłka maila, wypełnienie formularza, czy zapis na newsletter). Na tej podstawie przygotujemy pełną ścieżkę przez którą klienci będą przechodzić. Od pozyskania, przez edukację, aż po osiągnięcie postawionych celów.
 • Projekt logo oraz branding

  Duża część naszych Klientów nie wie, że logo lub branding można zarówno przygotować od podstaw jak i odświeżyć. Jeżeli więc masz wieloletnią firmę i wiesz że logotyp lub branding trąci myszką, ale jesteś przywiązany emocjonalnie do obecnego wizerunku, proponujemy jego odświeżenie. Wykorzystamy obecne materiały jako główną inspirację, ale dodamy współczesne wykonanie oraz nowoczesne akcenty - nawet CocaCola zmieniała się przez lata. Jeżeli nie masz jeszcze barw firmowych, przygotujemy pakiet identyfikacji wizualnej, tak aby logo było jednoznacznie kojarzone z Twoją firmą.
 • Wersja ciemna / jasna strony

  Osoby wrażliwe na intensywne światło ekranów coraz częściej domagają się, aby strony internetowe w standardzie uruchamiały się zgodnie z ich ustawieniami systemowymi w wersji jasnej lub ciemnej. Przygotowaliśmy więc funkcjonalność, która sprawdzi aktualne ustawienia przeglądarki i dobierze odpowiednią wersję strony. Strona zapamięta również ustawienia, które zostały dokonane ręcznie przez użytkownika - może on w dowolnym momencie postanowić korzystać z odmiennej wersji strony.
 • Zapis na newsletter

  Wiele firm prowadzi marketing poprzez komunikację mailową do grupy odbiorców, która już odwiedziła stronę internetową. Zbieranie adresów mailowych, które mają wysoki poziom zaangażowania i chcą być w kontakcie z Twoja marką, to jedna z podstawowych form komunikacji z klientami. Dlatego proponujemy moduł, który będzie gromadził Twoje kontakty oraz w łatwy sposób umożliwi ich wyeksportowanie do programów prowadzących wysyłkę newsletterów i mailingów.
 • Wersje językowe

  Jeżeli planujesz ekspansję na inne rynki lub wiesz, że spora część Twoich odbiorców może wymagać komunikacji w językach obcych, przygotujemy stronę pod wielojęzykowość. Każdy element strony będzie dostępny do przetłumaczenia i publikacji w dowolnej wersji językowej. Jeżeli nie masz pewności co do swoich umiejętności językowych, możemy zlecić przetłumaczenie strony do biura tłumaczeń. Koszt tłumaczeń oraz ich wprowadzanie do panelu zostanie wyceniony na podstawie treści w języku polskim.
 • Aplikacja mobilna (PWA - Progresive Web App)

  Gdy chcesz czegoś więcej niż mobilna wersja strony, proponujemy aplikację PWA. Zapewnia ona dostępność części strony bez dostępu do internetu. Dodatkowo aplikacja PWA umożliwia zainstalowanie strony na smartfonie - tak jak każdej innej aplikacji mobilnej. Jeżeli więc chcesz dać swoim klientom coś więcej niż zwykłą stronę mobile, ale nie chcesz wydawać kilkudziesięciu tysięcy złotych na pełną aplikację mobilną (potrzebujesz osobną aplikację dla AppStore oraz Google Play) to PWA jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.
 • Copywriting - utworzenie treści informacyjnych i marketingowych

  Często spotykamy się z problemem długiego oczekiwania na treści przeznaczone na stronę internetową. Dlatego oferujemy usługi copywritera, który będzie uczestniczył w analizie konkurencji oraz przygotowaniu projektów graficznych. Dodatkowo porozmawia on z Tobą o przewagach jakie chcesz uwidocznić na stronie. Efektem finalnym jego pracy będzie oszczędność Twojego czasu, utworzone treści marketingowe oraz przemyślana i spójna komunikacja płynąca z Twojej nowej strony internetowej. Oczywiście dalej będziesz mógł zarządzać przygotowanymi treściami poprzez panel CMS i w dowolny sposób je modyfikować.
 • Pozycjonowanie - wpisy pod SEO

  Planując stronę internetową wielu Klientów pyta o to jak będzie wyglądało jej pozycjonowanie w Google. Niewielu jednak wie, że na pozycję w Google poza ogólnymi treściami  informacyjnymi o usługach i produktach, wpływają takie elementy jak to czy Twoja strona cyklicznie się rozwija o nowe treści oraz czy użytkownicy znajdą na niej odpowiedzi na pytania wpisywane w wyszukiwarkę Google. Dlatego przygotowaliśmy pakiet startowy, który pozwoli w pierwszych tygodniach przyzwyczaić wyszukiwarkę oraz Twoich odbiorców do cyklicznych publikacji i nowych treści. W ramach pakietu startowego proponujemy 5 wpisów, które pokażą Ci w jaki sposób tworzyć treści pod wyszukiwarkę. Będziesz miał również czas, aby zastanowić się czy dalszą pracę będziesz kontynuował we własnym zakresie czy wolisz ją zlecić specjalistom.
Jakie masz dodatkowe możliwości - Pixlab.pl
Jak wygląda checklista uruchomienia projektu - Pixlab.pl

Jak wygląda checklista uruchomienia projektu?

 • Sprawdzamy podstawowe elementy pod SEO (Title oraz Description).
 • Sprawdzamy metadane widoczne poprzez OpenGraph.
 • Sprawdzamy czy strona posiada czytelny Favicon, który wyróżni się pośród wielu otwartych zakładek.
 • Sprawdzamy PageSpeed strony, aby upewnić się że strona będzie błyskawicznie dostępna dla użytkowników.
 • Sprawdzamy czy zainstalowany został certyfikat SSL (czy strona jest zabezpieczona i dostępna poprzez HTTPS).
 • Uruchamiamy cykliczne generowanie sitemapy strony, która znacząco ułatwia i przyspiesza indeksowanie strony przez wyszukiwarkę Google.
 • Podpinamy stronę do naszego konta Google Search Console, aby na bieżąco śledzić postęp prawidłowego indeksowania strony przez wyszukiwarkę.
 • Podpinamy stronę pod Ahrefs, aby sprawdzić wszystkie możliwe błędy i powiadomienia dotyczące jakości.
 • Do strony dodajemy kody śledzące Google Analytics, aby w pierwszych dniach weryfikować poprawność ruchu na stronie.
 • Uruchamiamy na stronie aplikację HotJar, aby w pierwszych dniach obserwować czy użytkownicy nie napotykają na problemy techniczne.
 • Dla newralgicznych projektów narażonych na ataki hakerskie, dodatkowo zabezpieczamy PhpMyAdmin oraz tworzymy dodatkowe zabezpieczenia przed nieautoryzowanym dostępem do panelu CMS.
 • Sprawdzamy poprawność działania formularzy (jeżeli są obecne na stronie) - czy są poprawnie wysyłane oraz czy trafiają na docelowy adres mailowy.
 • Sprawdzamy czy Capcha jest zainstalowana i poprawnie skonfigurowana, aby zabezpieczyć Cię przed spamem.
 • Instalujemy CookieBot'a, aby informować i dawać wybór użytkownikom, jakie dane i w jakich celach są zbierane.
 • Przeprowadzamy sprawdzenie treści - jeżeli jakiś element strony nie został uzupełniony, damy CI znać aby jak najszybciej uzupełnić braki.

Jaki jest czas oraz koszt realizacji?

Średni czas realizacji strony internetowej wynosi około 3 miesięcy.
Najkrótszy czas realizacji wyniósł 1,5 miesiąca.

Średni koszt realizacji strony internetowej wynosi około 12 000 zł netto.
Najniższy koszt realizacji wyniósł 5 000 zł netto.

Pamiętaj, że powyższe wartości są przykładowe i w Twoim projekcie mogą się różnić. Zawsze możesz samodzielnie oszacować koszt realizacji projektu (z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i funkcjonalności) poprzez konfigurator lub umówić się na 15 minutową rozmowę z naszym konsultantem, który przygotuje precyzyjną ofertę.

Jaki jest czas oraz koszt realizacji - Pixlab.pl

Najnowsze realizacje

Zobacz w jaki sposób pomogliśmy innym zaistnieć w internecie.
Przejrzyj realizacje w kategorii Strony internetowe, a następnie użyj przycisku "Wyceń i zapytaj" przy projekcie, który najbardziej przypadła Ci do gustu. W ten sposób umówisz się na 30 minutową rozmowę z naszym konsultantem, który przygotuje precyzyjną i dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

Zobacz wszystkie realizacje Zobacz wszystkie realizacje

Firmy, które korzystają z naszych rozwiązań

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia