Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Tworzenie serwisów internetowych

Nasze usługi Wróć do Know-How

Serwisy internetowe to pojęcie bardzo szerokie obejmujące m.in. strony wizytówkowe, portale internetowe, sklepy online, ale również blogi czy strony pełniące funkcję portfolio. Jako software house z wieloletnim doświadczeniem tworzymy profesjonalne strony internetowe zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi oraz nowoczesnymi technologiami. W zależności od potrzeb dostosowujemy użytą technologię oraz mechanikę działania stron do specyfiki branży. Tworzymy zarówno strony internetowe w Trójmieście – współpracujemy z firmami i urzędami z Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, jak i na terenie całej Polski.

Jakie profesjonalne strony internetowe oferujemy?

Oferujemy pełny wachlarz stron www, zależnie od potrzeb twojego biznesu. Tworzymy nowoczesne, intuicyjne dla odbiorców oraz profesjonalne strony internetowe – zarówno typu One Page, jak i Multi Page. One Page to prosta strona internetowa niezawierająca podstron. Nawigacja po takiej witrynie odbywa się poprzez sekcje, do których podpięte jest odpowiednio skonfigurowane menu. Gdy użytkownik kliknie w interesujący go temat w menu, natychmiast przeskoczy do odpowiedniej sekcji na tej samej stronie. Najczęściej stronami typu One Page są strony wizytówkowe firm oraz strony pełniące funkcję portfolio. Drugi typ stron internetowych, czyli Multi Page posiada w ramach jednej witryny kilka podstron, z których najważniejszą jest strona główna. Projektowanie stron internetowych typu Multi Page odbywa się w taki sposób, aby po kliknięciu w odpowiednią kategorię w menu otwierała się pod nowym adresem zgodna tematycznie podstrona. Ten rodzaj zazwyczaj dotyczy bardziej rozbudowanych witryn, takich jak sklepy lub portale internetowe, ale też blogi.

Profesjonalne strony internetowe - Pixlab.pl
Strony wizytówkowe - Pixlab.pl

Dla jakich firm strony wizytówkowe są dobrym rozwiązaniem?

Posiadanie profesjonalnej, nowoczesnej strony internetowej korzystnie wpłynie na wizerunek firmy, a jednocześnie pozwoli dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Dodatkową zaletą jest fakt iż posiadanie strony internetowej buduje zaufanie do firmy. Firmy posiadające stronę internetową są postrzegane jako bardziej wiarygodne. Nawet prosta strona wizytówkowa, z odpowiednio dostosowanymi do branży treściami sprawi, że firma ma szansę zaistnieć w Internecie. Zyskasz przewagę konkurencyjną, ponieważ strona wzbudzi zaufanie zainteresowanych twoimi usługami lub produktami klientów.

Tworzone przez nas strony wizytówkowe są atrakcyjnym rozwiązaniem dla specjalistycznych firm usługowych lub produkcyjnych, których zakres działalności zależy od konkretnego klienta. Wystarczy ogólnie opisać zakres działalności, a po kontakcie doprecyzować konkretne zlecenie. Kolejną grupą firm, dla których wizytówki będą dobrym rozwiązaniem są firmy charakteryzujące się wąską, niszową specjalizacją. Wówczas również strona internetowa umożliwi zaprezentowanie oferty oraz zachęci do kontaktu telefonicznego lub mailowego potencjalnych klientów. Strony typu wizytówki polecamy też młodym biznesom, które chcą rozpocząć działania promocyjne, ale mają ograniczony budżet.

Projektowanie stron internetowych typu wizytówka

Projektując wizytówkowe strony internetowe dbamy, aby miały przejrzystą oraz intuicyjną strukturę. Mogą być zarówno w formie One Page (pojedynczej strony podzielonej na sekcje), jaki i Multi Page (z podstronami). Niezależnie od typu, witryna powinna zawierać informacje wzbudzające zainteresowanie oraz zaufanie przyszłych klientów. Na stronie wizytówkowej należy w krótki, przejrzysty sposób zaprezentować firmę, historię jej powstania oraz zebrane dotychczas doświadczenie. Dokładnie opisana oferta oraz zakres usług pozwoli dotrzeć do docelowych klientów. Świetnym pomysłem jest dołączenie zdjęć zrealizowanych projektów. Takie zaprezentowanie wykonanych zleceń wpłynie pozytywnie na budowanie zaufania w oczach nowych klientów. W naszych projektach proponujemy również dodanie sekcji z opiniami od zadowolonych klientów. Często głównym celem stron wizytówkowych jest doprowadzenie do kontaktu telefonicznego lub mailowego, dlatego zwracamy uwagę, aby droga dotarcia użytkownika do sekcji „kontakt” była jak najbardziej intuicyjna. W tej sekcji możemy również podpiąć formularz kontaktowy.

Projektowanie stron internetowych - Pixlab.pl
Responsywne strony internetowe - Pixlab.pl

Czym są responsywne strony internetowe?

Tworzone przez nas strony internetowe są nowoczesne, a co za tym idzie responsywne. Oznacza to, że wyświetlają się prawidłowo i czytelnie niezależnie od urządzenia, na jakim użytkownik przegląda witrynę. Responsywność polega na dopasowaniu sposobu wyświetlania strony do różnej wielkości wyświetlaczy. Będzie więc tak samo dobrze czytelna, wygodna i intuicyjna na telefonie, tablecie czy komputerze. Zgodnie z obecnie panującymi trendami technologicznymi dążymy do uniknięcia sytuacji, w której po wejściu na stronę internetową na telefonie, tekst jest nieczytelny, a użytkownik musi przybliżać jego fragmenty. Projektowanie stron internetowych musi uwzględniać odrębny projekt wersji mobilnej, gdzie elementy są ułożone w taki sposób, by strona była przyjazna również dla użytkowników smartfonów lub tabletów.

Responsywne strony internetowe dają wrażenie nowoczesności, co niezaprzeczalnie wpływa na profesjonalny wizerunek firmy, niezależnie od branży. Dodatkowo responsywne, dobrze zaprogramowane strony internetowe mają lepsze pozycjonowanie, czyli wyświetlają się na wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania Google. Responsywna strona internetowa jest więc ważnym elementem budowania rozpoznawalności marki w Internecie.

Strony internetowe Trójmiasto – zobacz nasze realizacje

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów IT pozwala nam tworzyć świetnie działające, nowoczesne i intuicyjne strony internetowe. Zakres oferowanych przez nas usług jest jednak szerszy – tworzymy także systemy dedykowane, aplikacje mobilne oraz aplikacje PWA. O naszych pozostałych produktach przeczytasz w odpowiednich zakładkach. Zachęcamy także do zapoznania się z naszymi realizacjami. Znajdziesz tam usługi od: projektowanie stron Wejherowo po Systemy dedykowane Warszawa.

Jeżeli potrzebujesz prostej strony internetowej typu One Page, mającej pełnić funkcję wizytówki mamy gotowe rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się nową stroną nawet w ciągu 24 godzin. Napisz do nas, chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie oraz pomożemy w konfiguracji.

Strony internetowe Trójmiasto - Pixlab.pl

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.