Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Dlaczego programista, nie może od razu napisać w pełni działającej aplikacji?

Nasze usługi Wróć do Know-How

  1. Tworzenie aplikacji jest procesem składającym się z wielu kroków: Tworzenie aplikacji obejmuje projektowanie, analizę, programowanie, testowanie i wdrażanie, co jest procesem składającym się z wielu kroków i wymaga czasu.
  2. Aplikacje są skomplikowane: Aplikacje często składają się z wielu różnych składników, takich jak interfejs użytkownika, bazy danych, logika biznesowa, co oznacza, że ​​programista musi poświęcić czas na zrozumienie ich działania.
  3. Wymagania mogą się zmieniać: Wymagania projektu mogą się zmieniać w trakcie jego realizacji, co oznacza, że ​​kod, który kiedyś był poprawny, może teraz wymagać zmian.
  4. Aplikacje muszą być przetestowane: Aplikacje muszą być przetestowane pod kątem różnych scenariuszy i działać prawidłowo, co wymaga czasu i wielokrotnych prób.
  5. Aplikacje muszą być dostosowywane do różnych platform: Aplikacje często muszą być dostosowywane do różnych platform, takich jak iOS, Android, Windows, co oznacza, że ​​programista musi poświęcić czas na dostosowanie kodu.
  6. Aplikacje muszą być zabezpieczone: Aplikacje muszą być zabezpieczone przed różnymi zagrożeniami, takimi jak ataki hakerskie, co oznacza, że ​​programista musi poświęcić czas na implementację odpowiednich środków bezpieczeństwa.
     

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.