Zadzwoń do nas
+48 530 088 176

Branding / Rebranding / Projekty graficzne

Doskonale pamiętamy początki naszej firmy oraz przeciwności, które mieliśmy do pokonania.

Dlatego jeżeli zaczynasz nowy biznes lub zastanawiasz się nad zmianą wizerunku możemy opowiedzieć Ci jak unikać najczęstszych błędów.
Czego dokładnie potrzebujesz?
Branding / Rebranding / Projekty graficzne - Pixlab.pl
Branding / Rebranding / Projekty graficzne - Pixlab.pl

Doskonale pamiętamy początki naszej firmy oraz przeciwności, które mieliśmy do pokonania. Dlatego jeżeli zaczynasz nowy biznes lub zastanawiasz się nad zmianą wizerunku możemy opowiedzieć Ci jak unikać najczęstszych błędów.

Często otrzymujemy zapytania o wykonanie nowego logo lub bannera na stronę www. Podczas prac przygotowawczych, gdy zbieramy potrzebny wywiad i materiały, w wielu przypadkach okazuje się, że zlecenie jest podyktowane potrzebą szybkiego załatania doraźnej dziury w komunikacji lub odpowiedzią na irytację prezesa (lub zarządu) na przestarzałą warstwę wizualną. W takich przypadkach staramy się przede wszystkim omówić z klientem realne potrzeby, bo być może rozwiązaniem jest nowa kompletna identyfikacja wizualna, a nie jedynie łatka na obecny wizerunek.

Pakiet nowa firma

Zaczynając nowy projekt, nowy brand, czy nową firmę warto poznać nawyki swoich odbiorców. Na tej podstawie można będzie zadbać o rozpoznawalność projektu czy nowych produktów. Jeżeli jeszcze nie masz pełnej wiedzy, co dla Twoich odbiorców jest najistotniejsze, warto zadbać o podstawy. Zapewne masz już nazwę firmy i wiesz jakie usługi chcesz świadczyć lub jakie produkty oferować. Warto więc przekuć tą wiedzę w branding (czyli wizerunek firmy). Na tym etapie zaprojektujemy logo, kolorystykę oraz styl graficzny. Powstanie w ten sposób identyfikacja wizualna, która będzie towarzyszyła Twojej firmie na każdym kroku - od strony internetowej po wizytówki. W ramach pakietu Nowa Firma przygotujemy:

  • Projekt logo
  • Stronę internetową (klasyczną lub one-page)
  • Projekt wizytówki
  • Projekt kalendarza książkowego
  • Firmową pieczątkę
  • Projekt papieru firmowego
  • Projekt smyczy na identyfikator lub klucze
  • Grafiki do użycia w Social Mediach
Pakiet nowa firma - Pixlab.pl
Nowe logo lub pełen branding - Pixlab.pl

Nowe logo lub pełen branding

Tworzenie elementów graficznych to proces, w którym zbieramy podstawowe informacje o firmie oraz obszarze jej działalności. Na podstawie wywiadu oraz przesłanych inspiracji, proponujemy 4 wersje logotypu, z których dopracowujemy ten wariant, który najbardziej odpowiada wymaganiom i gustom klienta. Po tym etapie dobieramy kolory oraz elementy charakterystyczne, które wyróżnią Cię spośród innych firm. Taka kolejność pozwala klientom dostrzec, czy każdy kolejny element jest spójny wizerunkowo z poprzednimi etapami, a w razie potrzeby zrobić krok wstecz i dokonać niezbędnych modyfikacji.

Odświeżenie wizerunku Twojej firmy

Modernizacja istniejącej identyfikacji wizualnej wielu osobom kojarzy się z całkowitą zmianą dotychczasowego wizerunku. Wiedząc jak bardzo ludzie przywiązują są do obecnego wizerunku marki, jak przedstawia się w Google czy wyróżnia w marketingu - zapominamy, że trendy ulegają zmianom i ewolucji. Nawet giganci jak Coca-Cola przez lata modernizowali i unowocześniali swój wizerunek, aby przedsiębiorstwo prezentowało się co najmniej "współcześnie". Pamiętaj, że odświeżenie wizerunku to wbrew pozorom ewolucja, a nie rewolucja. Drobne graficzne zmiany pomogą postrzegać Twoją firmę jako nowoczesną i prężną organizację, a nie przestarzały monolit.

Odświeżenie wizerunku Twojej firmy - Pixlab.pl
Projekt graficzny CV - Pixlab.pl

Projekt graficzny CV

Chcąc wyróżnić się z pliku setek CV najlepiej zacząć od określenia do kogo swoje CV chcemy wysłać. Inaczej będzie nas postrzegać dział HR w firmie informatycznej, a inaczej w firmie produkcyjnej. Następnie musimy otrzymać Twoje zwykłe CV - po prostu napisane w Wordzie od myślników czy w akapitach. W efekcie naszej pracy otrzymasz istotne dla pracodawcy informacje, ubrane w niestandardową szatę graficzną. Twoje CV będzie gustowne, schludne oraz będzie zawierało element, który nawet na stole pełnym setek dokumentów przykuje uwagę. Czy szukając nowej pracy i nowych wyzwań, możesz pozwolić sobie na to, aby być takim samym kandydatem jak wszyscy?

Materiały reklamowe

Nie wszystko co w internecie jest gwarantem sukcesu. Często pojawiają się sytuacje gdzie najlepszą reklamę stworzy połączenie dwóch światów - cyfrowego i fizycznego. Dlatego pomożemy Ci przygotować kreację bannerów reklamowych zarówno na Twoja stronę internetową jak i banner, który pojawi się przy wejściu do Twojego lokalu lub taki, który w postaci Roll-Up'a zabierzesz w poręcznej torbie na konferencję czy wystąpienie. Wytworzenie grafik do spójnego przedstawienia Twojej firmy lub osoby w pozytywny sposób wpłynie na postrzeganie Twojej marki oraz jej przekaz. Dlatego należy rozważyć kompleksowe podejście do realizacji projektów graficznych zarówno na stronę internetową, jaki na balkon czy płot.

Materiały reklamowe - Pixlab.pl
Projekt strony internetowej - pixlab.pl

Projekt strony internetowej

Najczęściej realizujemy projekty od A do Z. Jednak zdarzają się również zlecenia, które są podzielone na różne zespoły lub firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu stron www, więc chętnie pomożemy przeanalizować ruch na Twojej stronie internetowej oraz zaprojektować ścieżkę dotarcia klientów do opisu produktów lub usług. Odpowiednie zaplanowanie stron oraz rozmieszczenia treści pozwala ukierunkować klientów na wyznaczony dla strony cel.

Realizowane przez nas projekty graficzne stron internetowych są zawsze projektowane w oparciu o Twój biznes i jego potrzeby. Nie używamy szablonów, ani gotowców - projektujemy strony od czystej kartki papieru.

Projekt sklepu internetowego

Biorąc pod uwagę wiele dostępnych technologii internetowych, zdarzają się strony internetowe, które docelowo mają być zrealizowane w innej technologii niż preferowany przez nas język programowania PHP. Dla takich potrzeb mamy w ofercie propozycję utworzenia projektu graficznego sklepu internetowego, który może zostać wdrożony przez inny zespół deweloperski. W związku z tym, iż sami tworzymy sklepy internetowe, wiemy jak podejść do zaprojektowania sklepu internetowego, aby nie był on koszmarem w implementacji, a jednocześnie, aby nie był to pospolity, powtarzalny i prosty projekt. W takim przypadku standardem jest przygotowanie wersji projektu mobile oraz desktop - oraz nasza codzienna dostępność konsultacyjna dla deweloperów wdrażających projekt graficzny sklepu internetowego.

Projekt sklepu internetowego - Pixlab.pl
Pozostałe projekty spoza listy - Pixlab.pl

Pozostałe projekty spoza listy

Jeżeli dotychczas nie znalazłeś produktu, usługi, oferty na element którego szukasz - napisz do nas. Realizowaliśmy tak niestandardowe projekty, że nie znajdziesz ich opisu na naszej stronie. Po prostu na pierwszy rzut oka nie pasują do naszego profilu działalności - ale jeżeli chcesz zaprojektować mural lub graffiti, daj znać. Porozmawiamy i wspólnie ustalimy, czy jesteśmy w stanie pomóc.

Podsumowanie

Software house to głównie programowanie, ale tworzenie grafik, bannerów, projektów jest uzupełnieniem naszej oferty w odpowiedzi na potrzeby kompleksowej obsługi naszych Klientów. Zarówno projektowane przez nas strony internetowe oraz sklepy, zawierają nasze doświadczenie z realizacji podobnych projektów. Pomagają w pozycjonowaniu (co przekłada się na rozwój Twojego przedsiębiorstwa), dbają o użytkownika (co przekłada się na zadowolonych klientów), promują jakość wytwarzanych produktów i świadczonych usług. Natomiast reklamy w wersji offline zwracają na siebie uwagę oraz przykuwają wzrok odbiorców - co jest konieczne przy wielu podobnych dokumentach CV. Zwróć uwagę, że przemyślana, jednolita i spójna kreacja, jeszcze mocniej utkwi w pamięci odbiorców przy jej wielokanałowym, zastosowaniu - zaczynając od internetowych reklam typu display obecnych na wielu stronach internetowych, a na wizytówkach, ulotkach, czy bannerach kończąc.

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś porozmawiać o możliwych do realizacji projektach, jesteśmy do Twojej dyspozycji pod mailem oraz telefonem. Jeżeli jednak na obecnym etapie interesuje Cię szybka wycena, skorzystaj z kalkulatora projektowego - dostępnego na naszej stronie internetowej.

Najnowsze realizacje

Zobacz w jaki sposób pomogliśmy innym zaistnieć w internecie oraz offlinie. Niezależnie od wielkości i przeznaczenia projektu, przeprowadzimy Cię przez najbardziej złożone projekty. Przejrzyj realizacje w kategorii Projekty i użyj przycisku Zapytaj o projekt, na kafelku który najbardziej przypadł Ci do gustu.

Zobacz wszystkie realizacje Zobacz wszystkie realizacje

Firmy, które korzystają z naszych rozwiązań

Masz pytanie? Potrzebujesz wstępnej wyceny?

Nie bój się pytać. Jestem po to, aby Ci pomóc i doradzić najlepsze rozwiązanie.
newsletter

Bądźmy w kontakcie!

Masz pytanie lub chcesz porozmawiać o projekcie?
Pixlab Sp. z o.o.
ul. Kosynierów 120/A16, 84-230 Rumia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.