Realizacje

Wróć do realizacji

Jeden z największych sklepów internetowych z elektroniką w Polsce o ciągle rosnącym potencjale i rozwijającym się asortymencie.

Zakres usług:
  • System dedykowany
  • Platforma e-commerce
  • Projekt graficzny
Klient: Sferis
sklep internetowy

Opis

Obecna wersja sklepu jest trzecią, jaką zrealizowaliśmy i utrzymujemy wspólnie z naszym wieloletnim partnerem firmą Sferis, która należy do grupy kapitałowej Action. Obecnie toczą się prace nad kolejna odsłoną sklepu internetowego w wersji full screen – wizualnie i mechanicznie nawiązującego do aplikacji internetowych. W ramach współpracy z grupą kapitałową przygotowane zostały integracje i mechaniki automatyzujące i optymalizujące czas pracy oraz koszty daleko wykraczające poza obszar sklepu internetowego lub ecommerce’u. Braliśmy czynny udział wspomagając naszego partnera we wdrożeniu systemu ERP – Microsoft Dynamix AX – który to z powodzeniem został zintegrowany z panelem CMS oraz wszystkimi modułami. Realizacja celów strategicznych firmy oraz partnerskie podejście pozwoliło utworzyć w pełni zautomatyzowane kanały sprzedaży detalicznej i hurtowej.

Zobacz wszystkie realizacje

Rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się ze mną, przedstaw swoją wizję. Omówimy szczegóły na spotkaniu, po którym przedstawię optymalną propozycję realizacji Twojego pomysłu.
Dominik Kaczmar

Dominik Kaczmar

Menedżer projektów