Realizacje

Wróć do realizacji

Jeden z największych sklepów internetowych z elektroniką w Polsce o ciągle rosnącym potencjale i rozwijającym się asortymencie.

Obecna wersja sklepu jest trzecią, jaką zrealizowaliśmy i utrzymujemy wspólnie z naszym wieloletnim partnerem firmą Sferis, która należy do grupy kapitałowej Action. Obecnie toczą się prace nad kolejna odsłoną sklepu internetowego w wersji full screen – wizualnie i mechanicznie nawiązującego do aplikacji internetowych. W ramach współpracy z grupą kapitałową przygotowane zostały integracje i mechaniki automatyzujące i optymalizujące czas pracy oraz koszty daleko wykraczające poza obszar sklepu internetowego lub ecommerce’u. Braliśmy czynny udział wspomagając naszego partnera we wdrożeniu systemu ERP – Microsoft Dynamix AX – który to z powodzeniem został zintegrowany z panelem CMS oraz wszystkimi modułami. Realizacja celów strategicznych firmy oraz partnerskie podejście pozwoliło utworzyć w pełni zautomatyzowane kanały sprzedaży detalicznej i hurtowej.

sklep internetowy
Zobacz wszystkie realizacje

Rozpocznijmy współpracę

Skontaktuj się ze mną, przedstaw swoją wizję. Omówimy szczegóły na spotkaniu, po którym przedstawię optymalną propozycję realizacji Twojego pomysłu.
Dominik Kaczmar

Dominik Kaczmar

Menedżer projektów